beOrganizer

beOrganizer nedir?

beOrganiser, BEST Ankara üyelerinin organizasyon becerilerini geliştirerek teknik bilgi seviyelerini arttırma amaçlı yapılan bir etkinliktir. Aynı zamanda takım kaynaşmasını geliştirerek LBG’nin motivasyonuna katkı sağlar. Verilen eğitim sayesinde BEST Knowledge Transfer sağlanarak BEST’in gerek Local gerek International ayaklarının tanınmasına destek olur.

“beOrganizer hem topluluğu daha iyi tanımamı hem güzel arkadaşlıklar edinmemi hem de kendimi geliştirebilmek adına eğitimler almamı sağlayan oldukça eğlenceli bir etkinlikti”

-Ecesu Özdal | beOrganizer Pazarlama Sorumlusu

İlki 2019 Şubat’ında Antalya Çıralı’da yapılan etkinliğimiz, LBG’nin tüm üyelerine çeşitli kazanımlar sağlamıştır. BKT, EBEC ve SC paylaşım oturumları, komitelerle ilgili Workshoplar, Liderlik ve Motivasyon Workshopları, International yapısındaki departmanların anlatıldığı çeşitli oturumlar, programın büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Bununla birlikte üyelerimizin eğlenceli paylaşımlarını içeren Speakers’ Corner, kamp ateşi eşliğinde oynanan oyunlar da etkinliğin kalan kısmını oluşturmakta.

Sizleri de bu etkinliğin parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.

“Üyelerimizi hem geliştirip hem de kaynaşmalarını sağlayacak bir etkinlik yapmak istiyorduk. Sonrasında beOrganizer fikri ortaya çıktı ve herkesin mutlu olduğu bir etkinlik oldu. “

-Atakan Cemhan | BEST Ankara Genel Sekreteri