EBEC’e Katılmak İçin 9 Sebep

Avrupa’nın En Prestijli Yarışması!

Başvuruları Avrupa çapında on binleri bulan mühendislik yarışması EBEC, 2002 yılından beri 30’dan fazla ülkede 92 üniversitede düzenlenmekte.

Avrupa Parlamentosu Tarafından Ödüllü!

2015 yılında düzenlenen EBEC Final, Avrupa Parlamentosu ve Uluslararası Charlamagne Ödülü Derneği’nce European Charlamagne Youth Prize’a layık görüldü.

KKM’de Unutulmaz Bir Yarışma Atmosferi!

29-30 Nisan tarihlerinde, ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde düzenlenecek yarışmada farklı bölüm ve sınıflardan birçok kişi tek bir hedef için ter dökecek: kazanmak.

Takım Çalışmasının Keyfine Burada Varacaksınız!

4 kişilik takımızla birçok sorunun üstesinden gelecek ve beraber zor şartlarda nasıl çalışıldığını deneyimleyeceksiniz.

Klasik Derslerden Farklı Bir Öğrenim Fırsatı!

Masa başında kalem oynatmaktan farklı, teoride öğrendiğiniz şeyleri pratikte uygulayabileceğiniz kaçırılmaz bir fırsat EBEC!

Kriz ve Zaman Yönetiminde Ustalaşacaksınız!

Kimi zaman karmaşık problemler ortaya çıkacak ve çıkan sorunlara kısa bir zaman aralığında nasıl çözüm bulunacağını öğreneceksiniz.

Team Design Ödülleri: FNSS’te Staj ve Reeder Tablet!

Yarışmanın Team Design kategorisinde birinci olan takım, Reeder’dan tablet ve FNSS’te staj fırsatı yakalayacak.

Case Study Ödülleri: Sabancı’da MBA ve Reeder Tablet!

Yarışmanın Case Study kategorisinde birinci olan takım, Reeder’dan tablet ve Sabancı Üniversitesi’nde MBA yapma fırsatı yakalayacak.

Istanbul ve Brno’da Yarışmaya Devam!

Yarışma Ankara’da sona ermiyor! Eğer kategorinizde birinci olursanız, İstanbul’da düzenlenecek ulusal yarışmada bizleri temsil edecek, hatta onu da kazanırsanız Brno, Çek Cumhuriyeti’nde uluslararası yarışmaya katılabileceksiniz!

O zaman sıra yarışmaya katılmakta! Hemen ebecankara.org adresine git, takımını kur ve 29-30 Nisan’da sen de yarışmada yer al!